" حل مشکل درخواست شماره تماس در گوشی آیفون | فعالسازی تایید هویت دو مرحله ای در گوشی آیفون

   فعالسازی تایید هویت دو مرحله ای در گوشی آیفون   

  Activation of Two Factor Authentication 

تأیید هویت دو مرحله ای در آیفون

لطفاً این مطلب را کامل مطالعه نمایید و آن را با عزیزانتان به اشتراک بگذارید ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️

 

⬅️ حتماً در تنظیمات گوشی خود با پیغامی مواجه شده اید که با عنوان Apple ID Suggestions یا پیشنهادات اپل آیدی ، درخواست روشن کردن تایید هویت دومرحله ای  (Tow-Factor Authentication) را دارد.

📱در این پیغام عنوان میشود که با روشن کردن تایید هویت دو مرحله ای ، امنیت اکانت خود را تأمین نمایید .

❓ اما این قابلیت چیست و چگونه عمل مینکد ؟ 

✳️ تایید هویت دو مرحله ای به قابلیتی گفته میشود که شما با ثبت یک شماره تلفن معتبر که همیشه در دسترس شما باشد و قابلیت دریافت پیامک و تماس را داشته باشد ، آن را فعال مینمایید.

◀️ با فعالسازی این قابلیت امنیت اپل آیدی و اکانت آیکلود شما به بالاترین سطح ممکن ارتقا میابد و هیچ شخصی حتی با دانستن اپل آیدی و رمز شما ، بدون دسترسی به این شماره تلفن امکان ورود به اکانت شما را نخواهد داشت. 

◀️ پس از فعالسازی این قابلیت هر زمانی که بخواهید دستگاه جدیدی را به اپل آیدی خود اضافه کنید ، و یا وارد اکانت آیکلود خود شوید ، کدی 6 رقمی به شماره تماستان پیامک شده و هویت شما را تأیید میکند. 

⚠️⚠️⚠️⚠️ توجه ⚠️⚠️⚠️⚠️

⛔️ با توجه به اینکه تعداد زیادی از هموطنان ، از اپل آیدی های کارتی آماده برای فعالسازی گوشی خود استفاده کرده اند ،همواره اطلاعات اکانتشان در اختیار سازندگان این گونه اپل آیدی های غیر معتبر بوده و این افراد هر زمانی که اراده کنند  میتوانند به تنظیمات اپل آیدی و آیکلود شما دسترسی داشته باشند. ⛔️

🔸همانطور که میدانید در گذشته میتوانستید بدون فعالسازی آیکلود و با خیال آسوده از گوشی خود استفاده نمایید. اما در ورژن های جدید IOS پس از آپدیت ، خدمات آیکلود به صورت خودکار برای همه کاربران فعال میشود .

  ♦️⬅️ در صورتی که در تنظیمات گوشی دسترسی لازم را به آیکلود داده باشید و یا به صورت پیشفرض این دسترسی ها فعال باشد ، کلیه اطلاعات شما از قبیل عکس ها ، فیلم ها ، موزیک ها ، شماره تماس ها ، یادداشت ها و ازهمه مهمتر سرویس موقعیت یاب آیکلود بر روی اکانت آیکلودتان بارگذاری میشود.

 🔴 در این حالت کسی که اپل آیدی و رمزتان را داشته باشد به کلیه اطلاعات مذکور دسترسی خواهد داشت!

 

❎ به همین دلیل به کاربران عزیز محصولات اپل ، بویژه عزیزانی که از اپل آیدی های آماده و کارتی استفاده میکنند هشدار میدهیم که اطلاعات شما در خطر است

 ⚠️. هر شخصی که اپل آیدی و رمز شما را در اختیار داشته باشد به راحتی میتواند بوسیله ی کامپیوتر وارد سایت icloud.com شده و بدون نیاز به سوالات امنیتی تمامی اطلاعات آیکلود شما از جمله عکس ها ، فیلم ها ، کانتکت ها ، نوت ها و از همه مهم تر موقعیت دقیق شما بر روی نقشه را بدست آورد.⚠️

 

✅ برای رفع مشکل لطفاً ابتدا اقدام به شخصی سازی اطلاعات اکانت خود نمایید .

✅ درقدم بعدی برای ارتقاء امنیت اکانت خود  میتوانید فعالسازی تایید هویت دو مرحله ای را انجام دهید.

 

🛑❌ مشکل : با توجه به تحریم های ایران ، وقتی به قسمت فعالسازی تأیید هویت دو مرحله ای میروید و میخواهید شماره موبایل خود را وارد نمایید، نام کشورمان را در لیست کشورها برای مشاهده نمیکنید.

✅ راه حل : کارشناسان سیبوند برای دور زدن  تحریم های ناعادلانه علیه کشور عزیزمان و افزایش امنیت حساب کاربران اپل در ایران ، راه حلی را پیدا کرده اند.

✅ تیم سیبوند برای فعالسازی قابلیت تایید هویت دو مرحله ای ، با استفاده از منابع و روابط خارجی خود ، شماره تلفنی غیرایرانی ، معتبر ، دائمی و منحصربفرد را با قیمتی مناسب در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد.

 

❇️ مزایای استفاده از این شماره : 

1️⃣ شماره واقعی، دائمی ، اختصاصی و منحصربفرد، معتبر ، بدون تاریخ انقضا و هزینه نگهداری

2️⃣ دریافت تماس و پیامک از هر شماره ای در هرکجای دنیا

3️⃣ فعالسازی تایید هویت دو مرحله ای و ارتقاء امنیت حساب آیکلود و اپل آیدی به گونه ای که هیچ کس نمیتواند حتی با داشتن اپل آیدی و رمز شما وارد اکانتتان شود و به اطلاعاتتان دسترسی پیدا کند.✅

4️⃣ امکان ایجاد مشکل پس از آپدیت و مسدود شدن و از دست رفتن اپل آیدی به صفر رسیده و در هر حالتی اکانت شما قابل بازیابی است.♻️

5️⃣شما میتوانید از این شماره نه تنها برای حساب اپل آیدی خود ، بلکه برای کلیه سرویسهای خارجی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، واتساپ ، وریفای حساب های بانکی خارج از کشور همچون ویزا کارت ، مسترکارت و ... استفاده نمایید.🌐

 

برای ثبت سفارش همین حالا با کارشناس سیبوند تماس حاصل نمایید :

🆔@sibvandir

🌐لطفاً این مطلب را برای عزیزانتان ارسال نمایید


توضیحات تکمیلی

تأیید هویت دو مرحله ای چیست

قابلیت تایید هویت دو مرحله‌ای اپل آیدی (Two-Factor Authentication) در واقع یک لایه امنیتی مضاعف را به حریم خصوصی شما اضافه می‌کند. با استفاده از این قابلیت تقریبا دسترسی هر فرد دیگری به محتوای اپل آیدی و استفاده از آن ناممکن می‌شود و شما تنها فردی خواهید بود که قادر به استفاده از سرویس‌های آن می‌شوید. در این مقاله قصد داریم که توضیحات جامعی در رابطه با قابلیت تایید هویت دو مرحله‌ای اپل آیدی (Two-Factor Authentication) و نحوه فعال سازی آن خدمت شما عزیزان ارائه کنیم. چنانچه در مورد هر یک از بخش‌ها و موارد شرح داده شده سوالی داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان بخش پشتیبانی تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.